0
Twój schowek jest pusty
0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny

Wspieramy Duże Rodziny .Przystąpiliśmy do programu Karta Dużej Rodziny. Wszyscy klienci posiadający kartę otrzymają od nas rabat w wysokości 10 % na cały asortyment . Rabat nie obowiązuję na produkty w cenach promocyjnych. 
Aby skorzystać z rabatu zarejestruj się w naszym sklepie klikając "Załóż konto" u góry sklepu lub klinij tutaj.
Następnie podczas rejestracji wpisz w odpowiednie pole numer swojej karty.

Po zarejestrowaniu się nasz pracownik zweryfikuje numer podanej przez Ciebie karty. Jeśli wszystko będzie w porządku udzieli Ci rabatu 10% na WSZYSTKIE kolejne zakupy. O przyznanym rabacie zostaniesz powiadomiony mailowo. Proces weryfikacji trwa do 48 godzin.
Jeśli chcesz przyspieszyć proces po rejestracji skontaktuj się telefonicznie z obsługą naszego sklepu.

Karta obowiązuję w naszych sklepach stacjonarnych(przed dokonaniem zakupów prosimy pokazać  kasjerowi ważną Kartę Dużej Rodziny. Po pozytywnej weryfikacji Karty na Państwa zakupy zostanie naliczony rabat).Jeśli chcą Państwo  skorzystać z karty w naszym sklepie internetowym www.mydlarnieswiata.pl  prosimy złożyć zamówienie (ale go nie opłacać ) w uwagach do zamówienia wpisać nr karty, my zweryfikujemy numer karty, a następnie poinformujemy o kwocie do zapłaty. Zniżka KDR nie dotyczy kosztów dostawy.

 

Zobacz obraz źródłowy

 

Przejdź do strony głównej
X
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu